Hakkımızda

Hakkımızda

SINIRSIZ AKADEMİ

Hakkımızda

Sınırsız Akademi, ilk olarak 2013 yılında kurulan Sınırsız Oku markası ile başlamıştır. Sınırsız akademi eğitim içerikleri için uzun süren AR-GE çalışmalarının ardından derlediği birikimlerle kendi eğitim sistemini oluşturmuştur. Hızlı okumada profesyonel bir online platform ile başlayarak, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için 1. hızlı okuma kitabı ve yetişkin gruplar için ise 2. hızlı okuma kitabını yazmıştır. 

Mental Aritmetik alanında da hizmet veren Sınırsız Akademi, mental aritmetik alanında da kendi online platformu ve kendi eğitim sistemi vardır. 

Bilsem sınavlarına hazırlık sistemleri üzerinde de yapılan çalışmalar sonucunda Türkiye'nin en gelişmiş Bilsem Hazırlık Kursu sistemi mevcuttur.

Ayrıca öğrenci koçluğu, aile koçluğu, yaşam koçluğu gibi alanlarda profesyonel eğitimler alarak öğrencilere faydalı sistemi oluşturmaya çalışıyoruz.

Özellikle küçük yaş grubu öğrencilerle çok çalışmanın verdiği aşkla Neşeli Kalpler Ana Okulunu kurarak öğrencilere daha verimli olacak sistemler üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

İşin özü; İşimiz gücümüz eğitimdir.